środa, 3 lutego 2016

Makijaż permanentny brwi warto czy nie ?

Dziś szybki wpis o ... makijażu permanentnym brwi :) 
Moje odczucia po zrobieniu oraz polecam czy nie ?Z racji, że jest trochę czytania zapraszam ! 

Moje brwi przed makijażem permanentnym i krok po kroku jak je malowałam. 


Moja przygoda z makijażem zaczęła się ponad 3 lata temu i od tego czasu inaczej zaczęłam patrzeć na brwi. W pogoni za trendem brwi grubszych i dobrze wystylizowanych pomocna okazała się najpierw kredka później cień do brwi a w ostateczności pomada. Mimo upływu czasu włoski niestety nie rosły tak jakbym tego oczekiwała. Biorąc pod uwagę moje "błędy młodości" związane z regulacją brwi jednym ratunkiem było ich dorysowanie :D i tu polecam i zachęcam - jeśli chcecie mieć ładne brwi na regulację wybierzcie się do sprawdzonej kosmetyczki.

Osoby, które dłużej ze mną przebywają wiedzą, że o makijażu permanentnym brwi wspominałam nie raz. Na długo przed jego wykonaniem przejrzałam masę kosmetyczek oraz przeczytałam wiele opinii. Koniec końców zaczęłam na FB obserwować profil Makijaż Permanentny "Klinika Urody" Agnieszka Kurpias i tak pewnego dnia spontanicznie odpowiedziałam na jedno z ogłoszeń dotyczących właśnie interesującego mnie zabiegu :D

Czy przed zabiegiem miałam wątpliwości ? Oczywiście, że tak ! Nie chciałam brwi zbyt mocno przerysowanych, zbyt ciemnych. Dodatkowo obawiałam to czy uda się odtworzyć kształt brwi, który na codzień malowałam pomadą.> > > > > >< < < < < <


PIERWSZA WIZYTA
Na pierwszej wizycie pani Agnieszka powiedziała na czym polega microblading jak się go robi, wytłumaczyła oraz odpowiedziała na każde pytanie oraz rozwiała moje wątpliwości. Po ustaleniu kształtu brwi oraz koloru przystąpiłyśmy do makijażu nooo Pani Agnieszka przystąpiła :P 

Zabieg microblading'u jest odczuwalny hmmm trochę boli, ale da się wytrzymać.

Po zabiegu: Z jednej strony cieszyłam się nowymi brwiami z drugiej strony tak długo je malowałam, że nawet przez chwilę zrobiło mi się szkoda :P Brwi były delikatnie opuchnięte.

Po wygojeniu: Wiedziałam, że czeka mnie poprawka, bo nie we wszystkich miejscach pigment przyjął się wg moich wyobrażeń więc po wygojeniu czułam niedosyt :)


DRUGA WIZYTA
Na drugiej wizycie p. Agnieszka po rozmowie ze mną i moich oczekiwaniach - zależało mi na tym, aby brwi były wypełnione i wyglądały tak jakbym je zaznaczyła pomadą - zaproponowała mi dołożenie brązowego koloru (miałam małe opory czy brąz nie zamieni się w czerwony :P ) oraz połączenie microblading z metodą cieniowaną.

Zabieg cieniowania jest zdecydowanie mniej bolesny niż microblading.

Po zabiegu: Brwi były prawie idealne :)

Po wygojeniu: Z racji blizny na jednym łuku brwiowym kolor nie chciał się przyjąć i dodatkowo wg mnie (zaznaczam, że wg "mnie" ^_^) brwi należało wydłużyć.


TRZECIA WIZYTA
Taaaak ktoś może się zdziwić albo i nie, że brwi trzeba było znów poprawić :) Może i nie trzeba było, ale ja chciałam, aby brwi były idealne. I tak kolejny raz odwiedziłam p. Agnieszkę. Tym razem brwi wymagały niewielkiej korekty tj. wydłużenia oraz pokrycia miejsca z blizną. Pani Agnieszka jest osobą cierpliwą i przede wszystkim dokładną więc po szybkim omówieniu i narysowaniu brakujących elementów przystąpiłyśmy do pracy.

Po zabiegu: Brwi były PIĘKNE !

Po wygojeniu: Aktualnie mija 2 tydzień od wykonania makijażu. Brwi są idealne, mają delikatny cień, wyglądają bardzo ładnie i jestem zachwycona !> > > > > >< < < < < <


Czy polecam ?

Zdecydowanie TAK ! Warto jednak przed wykonaniem takiego zabiegu udać się na konsultację z linergistką. Podczas konsultacji zostaną rozwiane Wasze wątpliwości. Jeśli zdecydujecie się na wykonanie makijażu wcześniej zostanie narysowany kształt brwi lub jeśli osoba wykonująca zabieg nie ma nic przeciwko można przyjść już ze swoim kształtem tak jak to było w moim przypadku.

Dla kogo ?
Według mnie dla każdej kobiety, która ma ochotę sobie zrobić makijaż permanentny :)

Jeśli chcecie uzyskać informację jak przygotować się do zabiegu, jak długo utrzymuje się makijaż itp. odwiedźcie stronę Agnieszki Kurpias http://klinikaurody.info/pl/makijaz-permanentny-warszawa-klinika-urody.html

W zależności od tego jaki efekt chcę uzyskać podczas wykonywania makijażu mogę brwi zostawić takie jak są w rzeczywistości:Lub rozjaśnić je podkładem lub korektorem :D

Ja zdecydowanie wolę wersję mocniejszą :) jednak specjalnie wykonałam makijaż tak, aby pokazać Wam że można kombinować z kolorem (zdjęcia są robione w dwóch różnych pomieszczeniach, ale to co trzeba widać)

Jeśli chodzi o zmywanie używam płynu bez zawartości alkoholu. Nie trę brwi, a jedynie przykładam delikatnie ręcznik w celu ich osuszenia.


W powyższym temacie to już tyle jeśli macie pytania zapraszam do kontaktu.


Opinia zawarta w poście nt makijażu permanentnego jest moją subiektywną. Informacje zawarte stanowią moje spostrzeżenia i przemyślenia.
___________________________________________________________

Z racji wiadomości, które do mnie trafiają informuję, że:
- pytania nt. cen za usługi,
- umówienie, przełożenie, odwołanie wizyty,
- swoje zadowolenie Emotikon grin,
- niezadowolenie Emotikon frown,
- wątpliwości,
Proszę wysyłajcie do p. Agnieszki Emotikon smile

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz