wtorek, 23 lutego 2016

Makijaż permanentny brwi - podglądamy pracę linergistki

Cześć :) 

Przygotowałam dla Was fotorelację z pracy linergistyki. Zdecydowałam się dodać ten post ponieważ wiele z Was pisało do mnie czy jestem zadowolona z MP, czy polecam i jak dokładnie to wygląda. Pierwszą część na ten temat możecie znaleźć tu: http://ejz-makeup.blogspot.com/2016/02/makijaz-permanentny-brwi-warto-czy-nie.html


Na kolejną część zapraszam już teraz ...

W ostatnią sobotę 20.02 miałam przyjemność podglądać pracę p. Agnieszki z Makijaż Permanentny "Klinika Urody" Agnieszka Kurpias oraz powstawanie nowych brwi Ani :) 

Co prawda znalazłam się tam nie przypadkowo, otóż Ania (do Warszawy ma ponad 200km !) poprosiła mnie, abym podczas wykonywania MP przez p. Agnieszkę towarzyszyła jej. Postanowiłam zabrać aparat i uwiecznić brwi przed i po. W między czasie powstało kilka ujęć ukazujących precyzyjną rękę linergistki Agnieszki. 

Brwi stanowią podstawę makeupu nie jedna makijażystka zwraca na nie uwagę. Coraz więcej Pań, które są malowane lub się malują uświadamiają sobie, że brwi cienkie nie wyglądają dobrze. Często "zapuszczenie" źle wyregulowanych brwi kończy się niepowodzeniem  i wtedy wyjściem z sytuacji jest zaznaczanie brwi pomadą, kredką albo cieniem do brwi lub zdecydowanie się na makijaż permanentny metodą microbladingu. 

Ania wybrała metodę microbladingu. Z niebywałą ciekawości przyglądałam się jak każdy kolejny dorysowany włosek tworzy nowe spojrzenie oraz nadaje twarzy charakteru. 

Z takich przemyśleń, które już dawno powinnam napisać po swoim MP :) stwierdzam, że do wykonywania tego zabiegu trzeba mieć bardzo sprawną rękę, wyobraźnię i nie można pozwolić sobie na błąd. Wybierając linergistkę do wykonania MP dokładnie przeanalizujcie jej pracę bo tu nie ma miejsca na to, że coś pójdzie nie tak. Źle dorysowanego włoska od tak nie da się zmazać, a jakby nie patrzeć pozostaje nam to na kilka lat … 


Teraz najważniejsze :) 
BRWI przed i po ...

Opinia zawarta w poście nt makijażu permanentnego jest moją subiektywną. Informacje zawarte stanowią moje spostrzeżenia i przemyślenia.
___________________________________________________________

Z racji wiadomości, które do mnie trafiają informuję, że:
- pytania nt. cen za usługi,
- umówienie, przełożenie, odwołanie wizyty,
- swoje zadowolenie Emotikon grin,
- niezadowolenie Emotikon frown,
- wątpliwości,
Proszę wysyłajcie do p. Agnieszki Emotikon smile

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz